Klub Skeyndor

Systém All Inclusive pro váš salon

Co je KLUB SKEYNDOR?

Klub Skeyndor je prestižní sdružení odběratelek značky Skeyndor. Tento Klub Vám umožní věnovat se práci se značkou Skeyndor naplno , Vaše věrnost této kvalitní profesionální značce je oceněna řadou výhod a slev a budete užívat nadstandartní zákaznické péče.

Během celého roku budete moci využívat následující benefity

  • Celoroční sleva 20 % na vybrané produktové řady, sleva z katalogových cen mimo speciální a letákové akce: ESSENTIAL, FACE LINE, DERMAPEEL, DERMAPEEL PRO, URBAN WHITE, AQUATERM, POWER C+, CLEARBALANCE, NATURAL DEFENCE, POWER RETINOL, RADIANCE RENEWING, MEN.
  • Celoroční sleva 10 % na ostatní produktové řady, sleva z katalogových cen mimo speciální a letákové akce: TIMELESS PRODIGY, CORRECTIVE, GLOBAL LIFT, POWER HYALURONIC BODY SCULPT, SPA SENCES, SUN EXPERTISE, DEKORATIVNÍ KOSMETICKÁ ŘADA.
  • Pokud se značkou Skeyndor pracovat teprve začínáte, zajistíme úvodní hloubkové školení a představení značky ve Vašem salónu pro Vás i Váš personál. Naše technoložka Vám pomůže sestavit první objednávku podle Vašich potřeb a skladby klientely, předvede vybraná ošetření a rituály.
  • Obdržíte bohatý propagační materiál - technické složky a karty s popisy jednotlivých řad , ošetření a masáží. Katalogy produktů , plakáty, displeje, vzorky. Další propagační materiály za zvýhodněných podmínek pro členky Klubu z bodové knížky (body získáváte a čerpáte z každé uskutečněné objednávky, 10% z hodnoty objednávky lze čerpat na propagaci. Zde je na výběr kromě celé škály vzorečků také materiál pro práci v salónu (ručníky, deky, několik typů uniforem, masážní pomůcky, svíčky atd.)
  • Den otevřených dveří ve Vašem salónu – 1x ročně í bude k dispozici naše technoložka / vizážistka na akci podle Vašeho přání, která Vašim klientkám např.provede diagnostiku pleti se špičkovým diagnostickým přístrojem, navrhne správnou péči a dokonalé líčení pro jejich typ pleti, představí danou vybranou novinku.
  • O novinkách z řady Skeyndor budou členky Klubu informovány s předstihem, obdržíte vzorek a technickou kartu k zařazení do složky. Přednostně také informujeme o speciálních akcích a nabídkách.
  • Každoročně se skupina nejúspěšnějších klientek Skeyndor účastní 4 denního zájezdu do Španělska (do Barcelony nebo Madridu). Ve školícím centru Skeyndor probíhají odborná školení a workshopy, marketingové přednášky, ale také je připraven bohatý doprovodný program, poznávací výlety, slavnostní večeře, výhodné nákupy...
  • Zároveň připravujeme Kongres Skeyndor i na domácí české půdě, s podobným zaměřením a odpočinkovým programem. O možnostech účasti na těchto a dalších akcích klubu Skeyndor se prosím informujte u svého obchodního zástupce.

Pokud máte zájem o další informace o Klubu Skeyndor, kontaktujte Jolanu Césarovou – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 734 575 832.


Členové Klubu Skeyndor z ČR a SR se v dubnu 2018 zúčastnili Kongresu Skeyndor v Madridu a Toledu,
v rekordním počtu 78 osob

Video Kongres Skeyndor 4.-7.4.2018

https://vimeo.com/264166939/62d9e3eb61

Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018Klub SKEYNDOR Madrid a Toledo 2018

Členové Klubu Skeyndor byli v září 2017 na školení v Barceloně

Klub SKEYNDOR, Barcelona 2017Klub SKEYNDOR, Barcelona 2017Klub SKEYNDOR, Barcelona 2017Klub SKEYNDOR, Barcelona 2017

Členové Klubu Skeyndor byli v září 2016 na školení Skeyndor v Barceloně

Klub SKEYNDOR - Barcelona 2016Klub SKEYNDOR - Barcelona 2016Klub SKEYNDOR - Barcelona 2016Klub SKEYNDOR - Barcelona 2016


Členové Klubu Skeyndor byli v květnu 2015 na školení Skeyndor v Madridu

klub-skeyndor-madrid-2015-1klub-skeyndor-madrid-2015-2klub-skeyndor-madrid-2015-3klub-skeyndor-madrid-2015-4

Členové Klubu Skeyndor byli v září 2014 na školení Skeyndor v Barceloně

klub-skeyndor-barcelona-2014-1klub-skeyndor-barcelona-2014-2klub-skeyndor-barcelona-2014-3klub-skeyndor-barcelona-2014-4


Členové Klubu Skeyndor byli v dubnu 2013 na školení Skeyndor v Barceloně

Klub Skeyndor, Barcelona 2013

Přihlášení